Ergonomicky nastaviteľná stolička

Elektricky výškovo nastaviteľný rám stola
Výškovo nastaviteľné stoly umožní striedať prácu v stoji aj v sede a tak znižujú riziko preťaženia chrbtice. Zmena pracovného sedu prácu v stoji prináša celkovú úľavu organizmu a zlepšuje krvný obeh vďaka pretiahnutiu nôh. Ste unavení z každodenného dlhodobého sedenia? Zamerajte sa na optimálne ergonomické riešenie. Vy sami si stlačením tlačidla určíte, kedy chcete pri práci sedieť a kedy stáť. Stoly s pevnou výškou väčšine ľudí nevyhovujú. Ľudia s menšou postavou pri zachovaní pravého uhla v lakťoch nemajú možnosť mať chodidlá správne celou plochou na zemi, naopak ľudia s vysokou postavou si odierajú kolená o spodnú časť dosky. Aj z tohoto dôvodu je ideálne mať stôl, na ktorom si nastavíte výšku presne podľa potrieb Vašej postavy. Elektricky výškovo nastaviteľný stôl ocenia predovšetkým rodičia detí pri vybavovaní izby pre školáka či študenta. Takýto stôl totiž môže rásť spoločne s dieťaťom a vždy mu bude výška vyhovovať. Rodičia tak ušetria vďaka tomu, že nemusia kupovať nový stôl, akonáhle dieťa vyrastie.

Změna výšky stisknutím tlačítka

Zmena výšky stlačením tlačidla

Výškovo nastaviteľné stoly umožnia každému prispôsobiť si stôl podľa správnych požiadaviek ergonómie. A čo je na tom najlepšie, nastavenie je úplne ľahké, stačí len stlačiť tlačidlo. O silný zdvíhací výkon sa starajú dva motory, a aj tak je nastavenie rámu veľmi tiché. Rám umožňuje nastavenie výšky v rozmedzí 72 – 120 cm. Mimo to sa dá pred inštaláciou dosky nastaviť taktiež šírka v rozmedzí 100 – 170 cm, takže si môžete dopriať naozaj poriadne pracovné miesto s doskou o šírke až 2 m.
Ovládací panel s displejem a USB portem

Ovládací panel s displejom a USB portom
Súčasťou výškovo nastaviteľného rámu je samozrejme prepracovaný ovládací panel s LED displejom. Neustále tak máte na očiach, v akej výške sa doska stola nachádza. Z bočnej strany ovládacieho panela sa nachádza voľný USB port, vďaka ktorému si môžete napr. nabíjať mobilný telefón.

Popis ovládacieho panelu:
1. Zobrazenie aktuálnej výšky
2. Pohyb hore / dole
3. 3 nastaviteľné pamäte
4. časovač
5. USB port

3  nastavitelné paměti

3 nastaviteľné pamäte

Ak sa u pracovného stola striedate, iste oceníte možnosť uložiť si do pamäte 3 rôznej výšky stola. Nemusíte si tak pamätať, aká výška Vám najlepšie vyhovuje, ovládací panel si to bude pamätať za Vás. Ak stôl používate iba Vy, môžete si do pamäte uložiť ideálnu výšku pre sedenie aj státie a potom stačí iba stlačiť tlačidlo.

Připomínka změny pozice

Pripomienka zmeny pozície

Často pri riešení dôležitých pracovných úloh zabudneme, že sedíme už moc dlho a mali by sme sa pri práci postaviť. Preto ovládací panel obsahuje taktiež časovač, ktorý Vás zvukovým znamením upozorní, že je potrebné zmeniť pozíciu. Časovač sa dá posúvať vždy o pol hodiny a maximálny čas pre nastavenia sú 2 hodiny.

Antikolizní systém

Antikolízny systém

Patentovaný gyroskopický systém pre zabránenie kolíziám ponúka zvýšenú citlivosť a detekciu objektov, ktoré môžu vstúpiť do dráhy pohybu. Akonáhle rám na prekážku v pohybe narazí, okamžite zastaví svoj pohyb. Tak chráni proti poškodeniu dosku stola a taktiež objekt, na ktorý rám narazil.

Uzamčení ovládacího panelu

Uzamknutie ovládacieho panelaSkvelá funkcia pre rodičov prevážne malých detí. Nemusíte mať strach, že by dieťa omylom výškové nastavenie spustilo a mohlo sa tak zraniť. Ovládací panel jednoduchým krokom uzamknete a tlačidlá nebudú na stlačenia reagovať.

Funkce úspory energie

Funkcia úspory energie

Ak nepoužívate žiadne nastavenia po dobu 10 minút, rám prejde do systému úspory energie a displej ztmavne. Pre aktiváciu stačí stlačiť akékoľvek tlačidlo.

Jednoduchý káblový management

Jednoduchý káblový management

Aby sa Vám nepotrebné káble nemotali pod nohy, môžete ich zviazať ku doske stola pomocou jednoduchého káblového managementu, ktorý je súčasťou balenia.

Špecifikácia

Výškový rozsah: 72 – 120 cm
Rozsah šírky: 100 – 170 cm
Rozmery rámu: 100~170 x 650x 72~120 cm
Navrhovaná veľkosť stolnej dosky: 110~200 x 70~90 cm
Hrúbka dosky stola: ≥ 18 mm
Počet motorov: 2
Vstupné napätie: 100 – 240 V
Dĺžka napájacieho kábla: 3 m
Max. Rýchlosť: 25 mm/s
Odporúčaná prevádzková teplota: -5 ℃ ~ 40 ℃
Stupeň krytia: IP20
Materiál: hliník, plast, oceľ

Nosnosť: 100 kg